Ofertă pentruLotul nr. 32 raionul Telenești
Date procedură de achiziție
Titlu
Corectarea erorilor comise în procesul atribuirii în proprietate a terenurilor şi delimitarea a proprietății publice (Programul de stat de delimitare a proprietății publice şi corectarea erorilor pentru anii 2026-2028)
Beneficiar
Agenţia Relaţii Funciare şi Cadastru
Descriere
Corectarea erorilor comise în procesul atribuirii în proprietate a terenurilor şi delimitarea a proprietății publice (Programul de stat de delimitare a proprietății publice şi corectarea erorilor pentru anii 2026-2028)
Valoare achiziție
56,899,975.00 MDL
Perioadă de depunere oferte
2026-04-08 08:00:00 - 2026-05-04 08:00:00
Ofertă
Lot
Obiect achiziție
Valoare lot
Valuta
Valoare ofertă, fără TVA
Lotul nr. 32 raionul Telenești
Servicii de corectare a Serorilor comise în procesul atribuirii în proprietate a terenurilor și delimitarea proprietății publice
Publicată la data: 30/04/2026 12:18
Documente
DataNumeTipReferințaDescriereLimba
04/05/2026 11:00202604301205_Anexa 1 la anunt de participare DECLARAŢIE PRIVIND DISPONIBILITATEA MEMBRILOR ECHIPEI.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea accesului la personalul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301205_Anexa 7 Cerere de participare.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiCererea de participareRomana
04/05/2026 11:00202604301205_Anexa 8 DECLARAŢIE privind valabilitatea ofertei.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDeclarația privind valabilitatea oferteiRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Anexa 12 DECLARAȚIE privind lista principalelor livrăriprestări.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Anexa 13 DECLARAȚIE privind dotările specifice.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea accesului la personalul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Anexa 14 DECLARAŢIE privind personalul de specialitate propus pentru implementarea contractului.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea accesului la personalul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Anexa 15 LISTA SUBCONTRACTANȚILOR Lotul nr. 32 raionul Telenești.signed.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiLista subcontractanților și partea/părțile din contract care sunt îndeplinite de către aceștiaRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Anexa 22 Lotul nr. 32 raionul Telenești.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiSpecificația tehnicăRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Anexa 23 Lotul nr. 32 raionul Telenești.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiSpecificațiile de prețRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Garantie Oferta Lot 32.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiGaranția de OfertăRomana
04/05/2026 11:00202604301206_Avize de receptie Berladean Andrei.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Avize de receptie Zavondii Vlad Zavodnii Cristina in cadrul IMOBILAND-PLUS.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Berladean Andrei Declarația privind confirmarea disponibilității.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea accesului la personalul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Zavodnii Cristina Declaratia privind confirmarea disponibilitatii.semnat.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea accesului la personalul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Zavodnii Vlad Declaratia privind confirmarea disponibilitatii.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea accesului la personalul necesar pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Certificat de calificare Berladean Andrei.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiConfirmarea calificării personalului propus pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Certificat de calificare Zavodnii Cristina.semnat.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiConfirmarea calificării personalului propus pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_Certificat de calificare Zavodnii Vlad.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiConfirmarea calificării personalului propus pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_CV_Berladean Andrei.signed.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiConfirmarea calificării personalului propus pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301207_CV_Zavodnii Cristina.semnat.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiConfirmarea calificării personalului propus pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301208_CV_Zavodnii Vlad.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiConfirmarea calificării personalului propus pentru îndeplinirea corespunzătoare a obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301209_Certificat privind lipsa restantelor SRL HORIZON LINE.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDovada îndeplinirii obligațiilor de plată a impozitelorRomana
04/05/2026 11:00202604301209_Certificat privind lipsa restantelor SRL IMOBILAND-PLUS.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDovada îndeplinirii obligațiilor de plată a impozitelorRomana
04/05/2026 11:00202604301209_DUAE_ro_SRL HORIZON LINE (Subcontractant).signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDUAERomana
04/05/2026 11:00202604301210_DUAE_ro_SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDUAERomana
04/05/2026 11:00202604301210_Extras din Registrul de stat SRL HORIZON LINE.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDovada înregistrării persoanei juridiceRomana
04/05/2026 11:00202604301210_Extras din Registrul de stat SRL IMOBILAND-PLUS.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDovada înregistrării persoanei juridiceRomana
04/05/2026 11:00202604301210_SITUATIA FINANCIARA 2023 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301210_SITUATIA FINANCIARA 2024 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301210_SITUATIA FINANCIARA 2025 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana
04/05/2026 11:00202604301210_SlTUATlA FlNANCIARA 2026 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiLotul nr. 32 raionul TeleneștiDemonstrarea experienței minime a operatorului economic în domeniul de activitate aferent obiectului contractuluiRomana