Achiziție - „Rețele electrice exterioare pentru iluminarea stradală din s.Socii Noi r-ul Fălești , PT181FL15 și PT182FL15”

Achiziție Primaria Calugar

Informație generală

Primaria Calugar
1007601002197
„Rețele electrice exterioare pentru iluminarea stradală din s.Socii Noi r-ul Fălești , PT181FL15 și PT182FL15”
551,522.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1787919782901

„Rețele electrice exterioare pentru iluminarea stradală din s.Socii Noi r-ul Fălești , PT181FL15 și PT182FL15”


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
28/08/2026 15:47
clarificări
08/09/2026 16:00
depunere
17/09/2026 18:00
deschidere oferte
17/09/2026 18:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 28/08/2026 15:11
Trezoreria de Stat

suma planificată 551,522.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
551,522.00 MDL 45316110-9 „Rețele electrice exterioare pentru iluminarea stradală din s.Socii Noi r-ul Fălești , PT181FL15 și PT182FL15”_ 1 Bucata 27.09.2026 - 30.12.2026
-

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202608281546_Anunt de participare (2).signed.pdftenderNoticeAchiziție-28/08/2026 15:47Descarca
202608281546_Caiet de sarcini.pdftenderNoticeAchiziție-28/08/2026 15:47Descarca
202608281546_ds_lucrari_actualizata (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 15:47Descarca
202608281546_duae_ro_0 (1).docbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 15:47Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări