Achiziție - Hîrtie pentru copiator și imprimat

Achiziție Penitenciarul nr. 13-Chișinău

Informație generală

Hîrtie pentru copiator și imprimat
11,915.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1787565766957

Hîrtie pentru copiator și imprimat


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
24/08/2026 13:04
clarificări
26/08/2026 15:00
depunere
01/09/2026 14:00
deschidere oferte
02/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 24/08/2026 13:56
Trezoreria de Stat

suma planificată 11,915.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
11,915.00 MDL 119.15 MDL 30197642-8 Hîrtie pentru copiator și imprimat 270 Unitate 07.09.2026 - 30.12.2026
str. Al. Bernardazzi 3
2026-09-02 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunţ de participare an_1_870_md.docxbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 13:04Descarca
anunţ de participare an_1_870_md.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 13:04Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Hîrtie pentru copiator și imprimat 11,915.00 MDL
01/09/2026 13:18
13,500.00 MDL
Ofertă refuzată
01/09/2026 10:41
13,945.50 MDL
Ofertă refuzată
01/09/2026 13:12
14,067.00 MDL