Achiziție - Hârtie A4

Achiziție Serviciul Fiscal de Stat

Informație generală

Hârtie A4
573,800.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1786434328005

Hârtie A4


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
11/08/2026 10:53
clarificări
16/08/2026 11:00
depunere
19/08/2026 14:00
deschidere oferte
20/08/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 11/08/2026 10:38
Trezoreria de Stat

suma planificată 573,800.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
573,800.00 MDL 2,869.00 MDL 30100000-0 Hârtie A4 12080 Bucata 21.08.2026 - 30.12.2026
str. Constantin Tănase 9
2026-08-20 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare hîrtie a4 2026.pdfbiddingDocumentsAchiziție-11/08/2026 10:53Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (7).docxbiddingDocumentsAchiziție-11/08/2026 10:53Descarca
duae_ro_0 (7).docbiddingDocumentsAchiziție-11/08/2026 10:53Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Hârtie A4 573,800.00 MDL
19/08/2026 11:18
545,915.33 MDL
19/08/2026 09:42
546,016.00 MDL
19/08/2026 10:38
617,288.00 MDL