Achiziție - Planșe rigide imprimate UV pentru rame

Achiziție Ministerul Educației și Cercetării

Informație generală

Planșe rigide imprimate UV pentru rame
417,458.33 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1785500831820

Conform Caietului de sarcini


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
31/07/2026 15:43
clarificări
05/08/2026 10:00
depunere
10/08/2026 10:00
deschidere oferte
11/08/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 31/07/2026 18:28
Trezoreria de Stat

suma planificată 417,458.33 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
417,458.33 MDL 417.46 MDL 22458000-5 Planșe rigide imprimate UV pentru rame 1165 Bucata 19.08.2026 - 31.12.2026
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
2026-08-11 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare (planșe).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 15:43Descarca
caiet de sarcini (planșe).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 15:43Descarca
documentația standard.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 15:43Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Planșe rigide imprimate UV pentru rame 417,458.33 MDL
07/08/2026 18:09
289,000.00 MDL
07/08/2026 13:40
290,000.00 MDL
08/08/2026 20:59
309,900.00 MDL
06/08/2026 14:43
330,000.00 MDL