Achiziție - Achiziționarea de piese de schimb și accesorii originale și/sau echivalente pentru dispozitivele medicale aflate în dotarea IMSP AMT BOTANICA (Repetat)

Achiziție CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE

Informație generală

Achiziționarea de piese de schimb și accesorii originale și/sau echivalente pentru dispozitivele medicale aflate în dotarea IMSP AMT BOTANICA (Repetat)
75,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1784797352965

Achiziționarea de piese de schimb și accesorii originale și/sau echivalente pentru dispozitivele medicale aflate în dotarea IMSP AMT BOTANICA (Repetat)


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
23/07/2026 12:09
clarificări
03/08/2026 09:51
depunere
06/08/2026 10:21
deschidere oferte
07/08/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 23/07/2026 11:49
Trezoreria de Stat

suma planificată 75,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
75,000.00 MDL 750.00 MDL 33100000-1 DAP-metru (Modul de măsurare a dozei de radiație) 1 Bucata 10.08.2026 - 31.12.2026
mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
2026-08-07 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare_pentru publicare.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/07/2026 08:06Descarca
anunt de participare_pentru publicare dap metru.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-23/07/2026 12:09Descarca
contract nou.docxbiddingDocumentsAchiziție-23/07/2026 12:06Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docxbiddingDocumentsAchiziție-23/07/2026 12:06Descarca
formularele_.xlsxbiddingDocumentsAchiziție-23/07/2026 12:06Descarca
duae_ro_0 (1).docbiddingDocumentsAchiziție-23/07/2026 12:06Descarca
anunt de participare_pentru publicare dap metru.pdfbiddingDocumentsAchiziție-23/07/2026 12:06Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Termen de garantie
pentru Achiziție
28.07.2026 10:38

Buna ziua, modificati va rog termenul de garantie, nici un producator nu ofera 24 luni garantie pentru piese de schimb

... afișează tot conținutul

Răspuns:

30.07.2026 10:50

Vă mulțumim pentru clarificarea depusă.
Termenul de garanție s-a solicitat de către IMSP Beneficiaă

... afișează tot conținutul

Termen limita de depunere
pentru Achiziție
28.07.2026 10:40

Modificati va rog si termenul limita de depunere, sa fie zi lucratoare

... afișează tot conținutul

Răspuns:

30.07.2026 10:50

Vă mulțumim pentru clarificarea depusă.
Termenul de depunere s-e va actualiza cu succes.

... afișează tot conținutul

Participanți

DAP-metru (Modul de măsurare a dozei de radiație) 75,000.00 MDL
04/08/2026 17:13
96,000.00 MDL
Ofertă refuzată