Achiziție - Lucrări de raparții curente a drumului L230 - Hîjdieni-Cajba (sat. Hîjdieni, rnul Glodeni, str.Ștefan cel Mare și Sfînt). Plombarea gropilor.

Achiziție Președintele Raionului Glodeni

Informație generală

Lucrări de raparții curente a drumului L230 - Hîjdieni-Cajba (sat. Hîjdieni, rnul Glodeni, str.Ștefan cel Mare și Sfînt). Plombarea gropilor.
349,387.13 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1784182257222

Lucrări de raparții curente a drumului L230 - Hîjdieni-Cajba (sat. Hîjdieni, rnul Glodeni, str.Ștefan cel Mare și Sfînt). Plombarea gropilor.


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
16/07/2026 09:21
clarificări
20/07/2026 08:00
depunere
27/07/2026 08:00
deschidere oferte
27/07/2026 08:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 16/07/2026 12:33
Trezoreria de Stat

suma planificată 349,387.13 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
349,387.13 MDL 45233142-6 Lucrări de raparții curente a drumului L230 - Hîjdieni-Cajba (sat. Hîjdieni, rnul Glodeni, str.Ștefan cel Mare și Sfînt). Plombarea gropilor. 1 Bucata 03.08.2026 - 31.12.2026
str. Suveranității 2

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
an2_69 (1) (3).signed (1).pdftenderNoticeAchizițieAnunț de participare16/07/2026 09:21Descarca
ds_lucrari_actualizata (5).docxbiddingDocumentsAchizițieDOCUMENTAŢIA STANDARD pentru realizarea achizițiilor publice de lucrări 16/07/2026 09:21Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchizițieFORMULARUL STANDARD AL DOCUMENTULUI UNIC DE ACHIZIȚII EUROPEAN 16/07/2026 09:21Descarca
f1.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieFormularul Nr.116/07/2026 09:21Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lucrări de raparții curente a drumului L230 - Hîjdieni-Cajba (sat. Hîjdieni, rnul Glodeni, str.Ștefan cel Mare și Sfînt). Plombarea gropilor. 349,387.13 MDL
25/07/2026 08:25
347,233.93 MDL
Ofertă acceptată