Achiziție - Rechizite/accesorii de birou

Achiziție Serviciul Fiscal de Stat

Informație generală

Rechizite/accesorii de birou
350,000.00 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1783948368416

Rechizite/accesorii de birou


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
13/07/2026 16:16
clarificări
20/07/2026 10:00
depunere
23/07/2026 10:00
deschidere oferte
24/07/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 13/07/2026 15:20
Trezoreria de Stat

suma planificată 350,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
350,000.00 MDL 1,750.00 MDL 39100000-3 Rechizite/accesorii de birou 1 Bucata Lot anulat 2026-07-24 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
2 duae.docbiddingDocumentsAchiziție-13/07/2026 16:16Descarca
anunț de participare rechizite de birou.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/07/2026 16:16Descarca
documentația standard rechizite.docxbiddingDocumentsAchiziție-13/07/2026 16:16Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Clarificare la pozitia 37. Mapa din carton cu sina 300g
pentru Achiziție
17.07.2026 11:01

Se accepta mapa cu instriptii in alta limbă ?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

17.07.2026 13:06

Bună ziua,
Se acceptă în română.

... afișează tot conținutul

Poz.20 Suport pentru cub hîrtie - 100 buc
pentru Achiziție
17.07.2026 11:05

Spuneți vă rog dacă putem propune suport cu mărimea de 9 x9 x9 cm : Tres, plasă metalică, negru dacă esuportul este preconizat pentru hîrtia de notițe este 9 x9 x9 cm ?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

17.07.2026 15:04

Buna ziua,
suportul se achiziționează pentru cuburile de hîrtie albă, (90x90x90mm, pachetul conține 1000 de foi) respectiv se acceptă doar modele care coarespund pentru acești parametri.

... afișează tot conținutul

Participanți

Rechizite/accesorii de birou 350,000.00 MDL Lot anulat
22/07/2026 17:43
166,144.15 MDL
Ofertă refuzată
23/07/2026 09:45
197,781.45 MDL