Achiziție - „Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național de Sănătate Mintală, pentru anul 2026, repetat nr. 6”

Achiziție CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE

Informație generală

„Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național de Sănătate Mintală, pentru anul 2026, repetat nr. 6”
769,708.50 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1772442624638

„Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național de Sănătate Mintală, pentru anul 2026, repetat nr. 6”


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
02/03/2026 16:30
clarificări
12/03/2026 09:00
depunere
18/03/2026 10:00
deschidere oferte
18/03/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/03/2026 09:08
Trezoreria de Stat

suma planificată 769,708.50 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
769,708.50 MDL 33600000-6 Olanzapinum 10 mg 97968 Bucata 01.04.2026 - 31.12.2026
Lista de distribuție conform Ordinului Ministerului Sănătății

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Documentatia standard Sanatate Mintala repetat 6.signedtechnicalSpecificationsAchizițieDocumentatia standard Sanatate Mintala repetat 6.signed02/03/2026 16:30Descarca
DUAE ModeltechnicalSpecificationsAchizițieDUAE Model02/03/2026 16:30Descarca
contract model PNtechnicalSpecificationsAchizițiecontract model PN02/03/2026 16:30Descarca
Declaratie beneficiari efectivi_ModeltechnicalSpecificationsAchizițieDeclaratie beneficiari efectivi_Model02/03/2026 16:30Descarca
Declaratie privind valabilitatea ofertei_ModeltechnicalSpecificationsAchizițieDeclaratie privind valabilitatea ofertei_Model02/03/2026 16:30Descarca
Anunt de participare Sanatate Mintala repetat 6.signedtechnicalSpecificationsAchizițieAnunt de participare Sanatate Mintala repetat 6.signed02/03/2026 16:30Descarca
Cerere de participare_ModeltechnicalSpecificationsAchizițieCerere de participare_Model02/03/2026 16:30Descarca
Scrisoare de garantie bancara_ModeltechnicalSpecificationsAchizițieScrisoare de garantie bancara_Model02/03/2026 16:30Descarca
Propunerea financiarătechnicalSpecificationsAchizițiePropunerea financiară02/03/2026 16:30Descarca
propunerea tehnicatechnicalSpecificationsAchizițiepropunerea tehnica02/03/2026 16:30Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Olanzapinum 10 mg 769,708.50 MDL
18/03/2026 09:33
674,872.16 MDL
Ofertă acceptată