Achiziție - Hârtie A4

Achiziție Inspectoratul General al Poliției

Informație generală

Hârtie A4
1,649,970.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1770369250739

Hârtie A4


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
06/02/2026 13:09
clarificări
18/02/2026 09:00
depunere
28/02/2026 11:00
deschidere oferte
02/03/2026 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 06/02/2026 09:48
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,649,970.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
1,649,970.00 MDL 6,599.88 MDL 30100000-0 Hârtie A4 40500 Bucata 04.03.2026 - 30.12.2026
str.Tiraspol 11/1
2026-03-02 14:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare.pdftenderNoticeAchizițieanunț de participare.pdf06/02/2026 13:09Descarca
caiet de sarcini.docxtechnicalSpecificationsAchizițiecaiet de sarcini.docx06/02/2026 13:09Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (4) (3).docxbiddingDocumentsAchizițieds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (4) (3).docx06/02/2026 13:09Descarca
duae_ro_0 (2) (4).docbiddingDocumentsAchizițieduae_ro_0 (2) (4).doc06/02/2026 13:09Descarca
tabel de repartizare.docxbiddingDocumentsAchizițietabel de repartizare.docx06/02/2026 13:09Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Hârtie A4 1,649,970.00 MDL
28/02/2026 10:47
1,754,055.00 MDL
Ofertă acceptată
27/02/2026 15:36
1,755,000.00 MDL
Ofertă refuzată
27/02/2026 17:33
1,875,150.00 MDL
Ofertă refuzată
27/02/2026 21:11
1,893,375.00 MDL
Ofertă refuzată