Achiziție - Servicii de mentenanţă a UPS-100KVA

Achiziție Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă

Informație generală

Servicii de mentenanţă a UPS-100KVA
33,333.33 MDL
activ
ocds-b3wdp1-MD-1564388563176

Servicii de mentenanţă a UPS-100KVA


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
29/07/2019 11:24
clarificări
30/07/2019 15:00
depunere
02/08/2019 15:30
deschidere oferte
08/08/2019 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 29/07/2019 08:23
Trezoreria de Stat

suma planificată 33,333.33 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
33,333.33 MDL 333.33 MDL 50312000-5 Servicii de mentenanţă a UPS-100KVA 1 Bucata 05.08.2019 - 20.12.2019
str. Gh. Asachi, 69
2019-08-08 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare ups.pdftenderNoticeAchizițieAnunt de participare29/07/2019 11:24Descarca
caiet de sarcini ups-100kva.pdftechnicalSpecificationsAchizițieCaiet de sarcini29/07/2019 11:24Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de mentenanţă a UPS-100KVA 33,333.33 MDL
01/08/2019 10:17
28,000.00 MDL
Ofertă acceptată
02/08/2019 14:01
33,000.00 MDL