Ofertă pentruPolizor unghiular
Date procedură de achiziție
Titlu
Polizor unghiular
Beneficiar
Agentia Rezerve Materiale
Descriere
Polizor unghiular
Valoare achiziție
164,000.00 MDL
Perioadă de depunere oferte
2026-08-24 07:00:00 - 2026-09-01 07:00:00
Ofertă
Obiect achiziție
Valoare lot
Valuta
Valoare ofertă, fără TVA
Polizor unghiular
Publicată la data: 31/08/2026 11:30
Documente
DataNumeTipReferințaDescriereLimba
01/09/2026 13:401. anexa nr 7 cerere de participare.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:402. anexa nr 8 declaratie de valabilitate oferta.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:403. scrisoare de garantie bancara_ld2624010899.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:404-5. anexa nr 22-23.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:406. duae.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:407. extras tincomert grup 19.01.2026.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:408. bilant tincomert grup an.2025 acceptat.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:409. certificat privind lipsa restantelor - 1405518.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana
01/09/2026 13:4011. certificat atribuire cont.signed.signed.pdfimaginiPolizor unghiular-Romana