Ofertă pentruraionul Căușeni & Cimișlia
Date procedură de achiziție
Titlu
Achiziționarea serviciilor de corectare a erorilor comise în procesul atribuirii în proprietate a terenurilor și delimitarea proprietății publice (Programul de stat de delimitare a proprietății publice și corectarea erorilor pentru anii 2026-2028)
Beneficiar
Agenţia Relaţii Funciare şi Cadastru
Descriere
Achiziționarea serviciilor de corectare a erorilor comise în procesul atribuirii în proprietate a terenurilor și delimitarea proprietății publice (Programul de stat de delimitare a proprietății publice și corectarea erorilor pentru anii 2026-2028) Lotul nr. 1 raionul Căușeni & Cimișlia Lotul nr. 2 raionul Rezina Lotul nr. 3 raionul Strășeni
Valoare achiziție
6,268,500.00 MDL
Perioadă de depunere oferte
2026-08-01 08:00:00 - 2026-08-28 08:00:00
Ofertă
Lot
Obiect achiziție
Valoare lot
Valuta
Valoare ofertă, fără TVA
raionul Căușeni & Cimișlia
Stabilirea hotarelor UAT
Corectarea erorilor cadastrale
Delimitarea proprietății publice
Publicată la data: 26/08/2026 16:33
Documente
DataNumeTipReferințaDescriereLimba
28/08/2026 11:00202608261626_Anexa 1 la anunt de participare DECLARAŢIE PRIVIND DISPONIBILITATEA MEMBRILOR ECHIPEI.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261626_Anexa 7 Cerere de participare.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 8 DECLARAŢIE privind valabilitatea ofertei.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 12 DECLARAȚIE privind lista principalelor livrăriprestări.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 13 DECLARAȚIE privind dotările specifice.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 14 DECLARAŢIE privind personalul de specialitate propus pentru implementarea contractului.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 15 LISTA SUBCONTRACTANTILOR Lotul nr. 1 raionul Causeni.signed.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 22 Lotul nr. 1 raionul Cimislia.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Anexa 23 Lotul nr. 1 raionul Causeni.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Garantie Oferta 3 (Beneficiar accept MAIB) (21).signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261627_Avize de receptie Berladean Andrei.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261628_Avize de receptie Zavondii Vlad Zavodnii Cristina in cadrul IMOBILAND-PLUS.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261628_Berladean Andrei Declarația privind confirmarea disponibilității.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261628_Zavodnii Cristina Declaratia privind confirmarea disponibilitatii.semnat.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261628_Zavodnii Vlad Declaratia privind confirmarea disponibilitatii.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261628_Certificat de calificare Berladean Andrei.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261628_Certificat de calificare Zavodnii Cristina.semnat.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261629_Certificat de calificare Zavodnii Vlad.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261629_CV_Berladean Andrei.signed.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261629_CV_Zavodnii Cristina.semnat.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261629_CV_Zavodnii Vlad.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_Certificat privind lipsa restantelor SRL HORIZON LINE.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_Certificat privind lipsa restantelor SRL IMOBILAND-PLUS.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_DUAE_ro_HORIZON LINE.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_DUAE_ro_IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_Extras din Registrul de stat SRL HORIZON LINE.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_Extras din Registrul de stat SRL IMOBILAND-PLUS.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_SITUATIA FINANCIARA 2023 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_SITUATIA FINANCIARA 2024 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261630_SITUATIA FINANCIARA 2025 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana
28/08/2026 11:00202608261631_SlTUATlA FlNANCIARA 2026 SRL IMOBILAND-PLUS.signed.pdfGaranțiiraionul Căușeni & Cimișlia-Romana