Date procedură de achiziție
Beneficiar
Primăria s.Filipeni
Descriere
Beton C20/25 pentru drumuri
Valoare achiziție
440,000.00 MDL
Perioadă de depunere oferte
2026-08-08 07:30:00 - 2026-08-12 11:00:00
Ofertă
Obiect achiziție
Valoare lot
Valuta
Valoare ofertă, fără TVA
Publicată la data:
12/08/2026 09:31
Documente
| Data | Nume | Tip | Referința | Descriere | Limba |
| 13/08/2026 15:10 | duae_ro_0 (20).semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -duae | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | anexa nr 7 anunt de participare (19).semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -anexa 7 | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | anexa nr8 decl valabilitatea ofertei (6).semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -anexa 8 | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | extras din registru.semnat (3).pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -extras | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | 4_4. specificatii tehnice (16).semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -specificatii tehnice | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | anexa 23 specificatii de pret (17).semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -specificatii pret | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | certificat conturi (1).semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -certificat cont | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | investconstructpro_viza.semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -certificat conformitate | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | certificat privind lipsa restantelor - 1610018.semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -lipsa restantelor | Romana |
| 13/08/2026 15:10 | decl eligibilitate_5.semnat.pdf | Doc. de eligibilitate (DUAE) | Beton C20/25 | -decl eliibilitate | Romana |