Ofertă pentruServicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personalului
Date procedură de achiziție
Titlu
Servicii pentru evenimentele de dezvoltare a personalului
Beneficiar
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Descriere
Servicii de locațiune sală și de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personalului;
Valoare achiziție
170,740.73 MDL
Perioadă de depunere oferte
2026-02-05 15:00:00 - 2026-02-13 12:00:00
Ofertă
Lot
Obiect achiziție
Valoare lot
Valuta
Valoare ofertă, fără TVA
Servicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personalului
Prânz
Ceai /cafea / apă plată
Plăcinte în asortiment
Publicată la data: 13/02/2026 11:20
Documente
DataNumeTipReferințaDescriereLimba
16/02/2026 14:32202602131104_anunt de participare (1).signed.signed.signed.signed.signed.pdfGaranțiiServicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personaluluiDosar cu acte de aplicare licitatieRomana
16/02/2026 14:32202602131105_autorizatie sanitara.pdfGaranțiiServicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personaluluiAutorizatia sanitaraRomana
16/02/2026 14:32202602131106_3.6 Extras din Registru de Stat 16.04.2020.pdfGaranțiiServicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personaluluiExtras Romana
16/02/2026 14:32202602131119_EXTRAS MAIB.signed_21c92e2b-6c11-4fc4-96cd-215a267a9d47.pdfGaranțiiServicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personaluluiExtrasMAIBRomana
16/02/2026 14:32202602131120_Notificare Primarie.signed_549f206a-c92e-4834-a2d3-5c788ea1729c.pdfGaranțiiServicii de asigurare a pauzelor de prânz și de cafea în cadrul evenimentelor de dezvoltare a personaluluiNotificareRomana