Achiziție - Licență pachet Microsoft Office 365

Achiziție Ministerul Agriculturii Dezvoltării Regionale și Mediului

Informație generală

Licență pachet Microsoft Office 365
146,420.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788524529447

Licență pachet Microsoft Office 365


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
04/09/2026 15:25
clarificări
09/09/2026 15:22
depunere
14/09/2026 15:22
deschidere oferte
14/09/2026 15:22
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 04/09/2026 12:37
Trezoreria de Stat

suma planificată 146,420.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
146,420.00 MDL 48300000-1 Licență pachet Microsoft Office 365 46 Unitate 17.09.2026 - 31.12.2026
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202609041523_Anunt de participare de valoare mică simplificat.docxtenderNoticeAchizițieAnunt de participare04/09/2026 15:25Descarca
202609041523_Anunt de participare de valoare mică simplificat.semnat.pdftechnicalSpecificationsAchizițieAnunt cu anexe pentru completare04/09/2026 15:25Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Cantitate
pentru Licență pachet Microsoft Office 365
04.09.2026 16:24

Bună ziua,

Vă rugăm să clarificați dacă se solicită 46 de licențe Microsoft Office 365, valabile pentru 12 luni, câte una pentru fiecare utilizator, fiecare licență permițând utilizarea aplicațiilor Office și a versiunii mobile Microsoft Teams (Android/iOS) pe maximum 5 dispozitive ale utilizatorului, sau dacă numărul de 46 reprezintă cantitatea totală de dispozitive care urmează a fi licențiate.

... afișează tot conținutul

Răspuns:

04.09.2026 17:04

Bună ziua, Vă comunicăm că se solicită 46 de licențe Microsoft Office 365, valabile pentru o perioadă de 12 luni, câte o licență pentru fiecare utilizator. Fiecare licență va permite utilizatorului utilizarea aplicațiilor Office și a versiunii mobile Microsoft Teams (Android/iOS), în limitele și condițiile de licențiere stabilite de producător, inclusiv utilizarea pe maximum 5 dispozitive ale utilizatorului, după caz. Prin urmare, cantitatea de 46 se referă la numărul de licențe/utilizatori și nu la numărul total de dispozitive care urmează a fi licențiate.

... afișează tot conținutul