Achiziție - Licențe pentru produs program

Achiziție Agentia Servicii Publice

Informație generală

Licențe pentru produs program
3,522,240.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788520072505

Licențe pentru produs program


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
04/09/2026 14:16
clarificări
17/09/2026 14:00
depunere
12/10/2026 14:00
deschidere oferte
13/10/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 04/09/2026 11:08
Trezoreria de Stat

suma planificată 3,522,240.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
3,522,240.00 MDL 35,222.40 MDL 48500000-3 Licențe pentru produs program 480 Bucata 02.11.2026 - 30.12.2026
str. Puskin, 42
2026-10-13 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunt de participare.signed.pdf04/09/2026 14:16Descarca
anexe la documentatia standard.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnexe la documentatia standard.signed.pdf04/09/2026 14:16Descarca
anexe la documentatia standard.docxbiddingDocumentsAchizițieAnexe la documentatia standard.docx04/09/2026 14:16Descarca
anexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnexa nr. 24 - modelul contractului.signed.pdf04/09/2026 14:16Descarca
duae.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieDUAE.signed.pdf04/09/2026 14:16Descarca
duae.docxbiddingDocumentsAchizițieDUAE.docx04/09/2026 14:16Descarca
declaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdfbiddingDocumentsAchizițieDeclaratia beneficiarilor efectivi.signed.pdf04/09/2026 14:16Descarca
declaratia beneficiarilor efectivi.docxbiddingDocumentsAchizițieDeclaratia beneficiarilor efectivi.docx04/09/2026 14:16Descarca
6965 coordonare age, 24.08.2026.pdfbiddingDocumentsAchiziție6965 coordonare age, 24.08.2026.pdf04/09/2026 14:16Descarca
7344 04.09.2026 coordonare stisc, 03.09.2026.pdfbiddingDocumentsAchiziție7344 04.09.2026 coordonare stisc, 03.09.2026.pdf04/09/2026 14:16Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări