Achiziție - Linoleum

Achiziție ÎMS Liftservice

Informație generală

ÎMS Liftservice
1003600126117
Linoleum
93,000.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788510784076

Linoleum industrial


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
04/09/2026 12:00
clarificări
07/09/2026 12:00
depunere
10/09/2026 13:00
deschidere oferte
10/09/2026 13:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 04/09/2026 08:50
Trezoreria de Stat

suma planificată 93,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
93,000.00 MDL 44100000-1 Linoleum industrial 500 Metru patrat 12.09.2026 - 31.12.2026
str. Transnistria, 10

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare linoleum.pdfbiddingDocumentsAchiziție-anunt de participare04/09/2026 12:00Descarca
anexe.docxbiddingDocumentsAchiziție-anexe04/09/2026 12:00Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări