Achiziție - Mobilier din inox

Achiziție IMSP Institutul de Cardiologie

Informație generală

Mobilier din inox
42,200.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788500484758

Mobilier din inox


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
04/09/2026 08:48
clarificări
07/09/2026 09:00
depunere
10/09/2026 09:00
deschidere oferte
10/09/2026 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 04/09/2026 05:42
Trezoreria de Stat

suma planificată 42,200.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Mobilier din inox 29,000.00 MDL 33100000-1 Lavoar din inox pentru prelucrarea instrumentelor cu 2 desparțituri separate si 2 amesticatoare, cu inaltimea de 30 -40mm, 2 scurgeri separate (L)1000x(b)600x(h)900mm 1 Unitate 21.09.2026 - 21.10.2026
str Testemitanu 29/1
33100000-1 Masă din inox cu poliță pentru sală de sterilizare (L)600x(b)400x(h)800mm 1 Unitate
33100000-1 Masă din inox cu poliță pentru sala de sterilizare (L)700x(b)400x(h)800mm 1 Unitate
33100000-1 Masă din inox cu poliță pentru sală de proceduri, (L)1000x(b)400x(h)800mm 1 Unitate
33100000-1 Masă din inox cu poliță pentru sală de proceduri (L)500x(b)400x(h) 800mm 1 Unitate
Lot2 Mobilier bloc alimentar 13,200.00 MDL 33100000-1 Stilaj din inox cu 4 polițe pentru Bloc Alimentar, (L)1200x(b)600x(h)1800mm 1 Unitate 21.09.2026 - 21.10.2026
str Testemitanu 20
33100000-1 Masă din inox pentru bloc aimentar (L)500x(b)500x(h)450mm 4 Unitate

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare Mobilier inoxtechnicalSpecificationsAchizițieAnunt04/09/2026 08:48Descarca
duae rotechnicalSpecificationsAchizițieDuae04/09/2026 08:48Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări