Achiziție - Uniformă de serviciu

Achiziție Aeroportul International Chisinau

Informație generală

Uniformă de serviciu
400,000.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788439627555

Uniformă de serviciu


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
03/09/2026 16:03
clarificări
14/09/2026 13:00
depunere
24/09/2026 13:00
deschidere oferte
24/09/2026 13:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 03/09/2026 13:17
Trezoreria de Stat

suma planificată 400,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Cămașă pentru bărbați și femei 150,000.00 MDL 18100000-0 Cămașă pentru bărbați și femei 216 Bucata 12.10.2026 - 31.12.2026
bd. Dacia, 80/3
Uniformă de lucru pentru bărbați și femei 250,000.00 MDL 18100000-0 Uniformă de lucru pentru bărbați și femei 176 Bucata 12.10.2026 - 31.12.2026
bd. Dacia, 80/3

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunt de participare_uniforme2026.pdfbiddingDocumentsAchiziție-03/09/2026 16:03Descarca
Caiet de sarcini_uniforma de serviciu_2026.pdfbiddingDocumentsAchiziție-03/09/2026 16:03Descarca
Documentația standard_uniforme 2026_.docxbiddingDocumentsAchiziție-03/09/2026 16:03Descarca
duae_uniforme de serviciu_ uniforme 2026_.docbiddingDocumentsAchiziție-03/09/2026 16:03Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări