Achiziție - Materiale de construcţii şi articole conexe

Achiziție Penitenciarul nr.11-Bălţi

Informație generală

Materiale de construcţii şi articole conexe
41,667.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788423585055

Materiale de construcţii şi articole conexe


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
03/09/2026 11:29
clarificări
08/09/2026 11:30
depunere
11/09/2026 11:40
deschidere oferte
14/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 03/09/2026 08:18
Trezoreria de Stat

suma planificată 41,667.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
41,667.00 MDL 416.00 MDL 44100000-1 Materiale de construcţii şi articole conexe 32 Unitate 21.09.2026 - 21.10.2026
mun. Bălți, str. Ștefan cel Mare, 78A
2026-09-14 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participaretechnicalSpecificationsAchizițieAnunț de participare03/09/2026 11:29Descarca
Anunț de participare .technicalSpecificationsAchizițieAnunț de participare03/09/2026 11:29Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări