Achiziție - Construcția peretelui de sprijin în curtea blocului de locuințe aflat pe terenul cu nr. cadastral 0100106.474, sectorul Botanica, mun. Chișinău (etapa II)

Achiziție Pretura Botanica

Informație generală

Pretura Botanica
1007601009602
Construcția peretelui de sprijin în curtea blocului de locuințe aflat pe terenul cu nr. cadastral 0100106.474, sectorul Botanica, mun. Chișinău (etapa II)
457,845.32 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788334478367

Construcția peretelui de sprijin în curtea blocului de locuințe aflat pe terenul cu nr. cadastral 0100106.474, sectorul Botanica, mun. Chișinău (etapa II)


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
02/09/2026 10:37
clarificări
07/09/2026 10:00
depunere
14/09/2026 10:00
deschidere oferte
14/09/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 02/09/2026 09:02
Trezoreria de Stat

suma planificată 457,845.32 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
457,845.32 MDL 45200000-9 Construcția peretelui de sprijin în curtea blocului de locuințe aflat pe terenul cu nr. cadastral 0100106.474, sectorul Botanica, mun. Chișinău (etapa II) 1 Bucata 16.09.2026 - 31.12.2026
str. Teilor 10

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare 2026.signed.pdftenderNoticeAchizițieAnunț de participare02/09/2026 10:37Descarca
ds_lucrari.docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentația standard02/09/2026 10:37Descarca
duae_ro.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE02/09/2026 10:37Descarca
caiet de sarcini.signed.pdftechnicalSpecificationsAchizițieCaiet de sarcini02/09/2026 10:37Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări