Achiziție - echipament pentru terenuri de joaca

Achiziție Primăria municipiului Cahul

Informație generală

echipament pentru terenuri de joaca
488,000.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1788263030607

echipament pentru terenuri de joaca


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
01/09/2026 15:02
clarificări
07/09/2026 13:00
depunere
14/09/2026 13:00
deschidere oferte
15/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 01/09/2026 14:14
Trezoreria de Stat

suma planificată 488,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Lotul 1 echipament pentru terenuri de joacă în cadrul proiectului ”Bugetarea participativă 2026” 238,000.00 MDL 261.80 MDL 37500000-3 complex de joacă 1 Bucata 26.10.2026 - 31.12.2026
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
2026-09-15 15:00:00
37500000-3 tobogan Slide 2,5 m 1 Bucata
37500000-3 Complex de joacă multifuncțional cu turn, tobogan și zone interactive 1 Bucata
37500000-3 Tobogan slide 1 Bucata
37500000-3 Balansoar metalic cu doua locuri pentru copii 1 Bucata
37500000-3 Leagăn dublu in set cu 2 scaune 1 Bucata
37500000-3 Legăn cuib 1 Bucata
37500000-3 Scaun fără spetează 1 Bucata
37500000-3 Scaun cu protecție 1 Bucata
37500000-3 Plasă volei outdoor 1 Bucata
37500000-3 Plasă porți de minifotbal 2 Bucata
37500000-3 Coș de gunoi 5 Bucata
37500000-3 Scară din frînghie 1 Bucata
37500000-3 nisipieră 2 Bucata
37500000-3 Masa cu scaune dublă 1 Bucata
37500000-3 Banca de exterior cu spetează 3 Bucata
37500000-3 Banca fara speteaza 1 Bucata
Lot nr. 2 echipament pentru amenajarea terenurilor de joacă la Gradinita nr. 4 ”Zîmbetul” 250,000.00 MDL 250.00 MDL 37500000-3 Masa cu bancute pentru copii 2 Bucata 26.10.2026 - 31.12.2026
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
2026-09-15 15:18:30
37500000-3 Masa cu bancute pentru copii - configuratie radiala 2 Bucata
37500000-3 Balansoar cu 4 locuri 4 Bucata
37500000-3 Complex de joaca compact cu tobogan si panouri interactive 1 Bucata
37500000-3 Complex de joaca cu doua turnuri și doua tobogane 1 Bucata
37500000-3 Complex de joaca cu turn și doua tobogane 1 Bucata
37500000-3 Casute de joaca cu bancute si panou interactiv 2 Bucata
37500000-3 Nisipiera cu capac și trei locuri integrate 4 Bucata
37500000-3 Nisipiera cu capac și două locuri integrate 4 Bucata

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
duae_ro_0 (1).docbiddingDocumentsAchiziție- DUAE01/09/2026 15:02Descarca
lista echipament de joacă bugetarea prtic.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție- caiet de sarcini lotul 101/09/2026 15:02Descarca
lista echipament de joacă gr. 4.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție- caiet de sarcini lotul 201/09/2026 15:02Descarca
anunt.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție- anunt de participare01/09/2026 15:02Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție- documentatia standard, formulare01/09/2026 15:02Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări