Achiziție - Achiziționarea unui tractor

Achiziție Primaria com.Mosana

Informație generală

Primaria com.Mosana
1007601005176
Achiziționarea unui tractor
350,000.00 MDL
depunere oferte
ocds-b3wdp1-MD-1787311385557

Achiziționarea unui tractor conform caietului de sarcini


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
28/08/2026 18:19
clarificări
02/09/2026 08:00
depunere
05/09/2026 08:00
deschidere oferte
07/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 19/08/2026 12:31
Trezoreria de Stat

suma planificată 350,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
350,000.00 MDL 3,500.00 MDL 16700000-2 Achiziționarea unui tractor 1 Unitate 09.09.2026 - 31.12.2026
s.Mosana r-ul Donduseni
2026-09-07 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt_de_participare_bunuri_tractor.signed.pdftenderNoticeAchizițieAnunt de participare pentru achizitionarea unui tractor28/08/2026 18:19Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (4).docxbiddingDocumentsAchizițiedocumentatia standart pentru achizitia publică de bunuri28/08/2026 18:19Descarca
duae_ro_0 (1).signed.pdfeligibilityCriteriaAchizițieDocumentul Unic de Achiziții European 28/08/2026 18:19Descarca
caiet_de_sarcini_tractor_80_cp.signed.pdftechnicalSpecificationsAchiziționarea unui tractorCaiet de sarcini cu specificațiile tehnice solicitate pentru achizitionarea unui tractor28/08/2026 18:19Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări