Achiziție - Cladire in curs de executie.Constructia anexei grupa cresa la cladirea existenta a IET Lapusnita, sat Carpineni, rnul Hincesti

Achiziție Primaria Carpineni

Informație generală

Primaria Carpineni
1007601005763
Cladire in curs de executie.Constructia anexei grupa cresa la cladirea existenta a IET Lapusnita, sat Carpineni, rnul Hincesti
3,526,450.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1787924184080

Cladire in curs de executie.Constructia anexei grupa cresa la cladirea existenta a IET Lapusnita, sat Carpineni, rnul Hincesti


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
28/08/2026 16:42
clarificări
10/09/2026 17:00
depunere
16/09/2026 18:00
deschidere oferte
16/09/2026 18:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 28/08/2026 17:25
Trezoreria de Stat

suma planificată 3,526,450.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
3,526,450.00 MDL 45200000-9 Cladire in curs de executie.Constructia anexei grupa cresa la cladirea existenta a IET Lapusnita, sat Carpineni, rnul Hincesti 1 Unitate 18.09.2026 - 30.12.2027
str. Independenţei 54

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
scan-anunț de participare.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
declaratie.docbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
duae_ro_0 (5) (6).docbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
incalzire si ventelare.f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
carpineni gradinita ree1.f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
gradinita carpineni ts.f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
curenti slabi gradinita. f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
gradinita carpineni ee.f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
carpineni ac.f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca
carpineni 11.03.2026gradinita.cba sa f1a.signed.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 16:42Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări