Achiziție - Reconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești

Achiziție Primaria Cosernita

Informație generală

Primaria Cosernita
1007601008465
Reconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești
3,553,904.00 MDL
anulat
ocds-b3wdp1-MD-1787918897586

Reconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
28/08/2026 15:48
clarificări
07/09/2026 09:00
depunere
29/09/2026 10:00
deschidere oferte
30/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract
Procedură anulată
Cancellation of an invalid procedure.

Surse de finanțare

data validării: 28/08/2026 15:11
Trezoreria de Stat

suma planificată 3,553,904.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
3,553,904.00 MDL 3,553.90 MDL 45200000-9 Reconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești 1 Bucata Lot anulat 2026-09-30 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-anunt de participare28/08/2026 15:23Descarca
caiet sarcini.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-Caiet sarcini28/08/2026 15:23Descarca
ds_lucrari (3) (8) (4).docxbiddingDocumentsAchiziție-Documntație standrad28/08/2026 15:23Descarca
duae_ro_0 (6) (3).docxbiddingDocumentsAchiziție-DUAE28/08/2026 15:23Descarca
anunt de participare.signed.pdfbiddingDocumentsReconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești-Anunt28/08/2026 15:23Descarca
caiet sarcini.signed.pdfbiddingDocumentsReconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești-Caiet sarcini28/08/2026 15:23Descarca
ds_lucrari (3) (8) (4).docxbiddingDocumentsReconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești-Documentație standard28/08/2026 15:23Descarca
duae_ro_0 (6) (3).docxbiddingDocumentsReconstrucția podețului și acceselor din s.Coșernița raionul Florești-DUAE28/08/2026 15:23Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări