Achiziție - Servicii de transport rutier

Achiziție Liceul Teoretic Raional G. A. Gaidarji mun. Comrat

Informație generală

Servicii de transport rutier
225,550.26 MDL
depunere oferte
ocds-b3wdp1-MD-1787917807374

Servicii de transport rutier


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
28/08/2026 15:03
clarificări
29/08/2026 16:00
depunere
01/09/2026 16:00
deschidere oferte
01/09/2026 16:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 28/08/2026 14:37
Trezoreria de Stat

suma planificată 225,550.26 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Servicii de transport rutier s. Tomai - s. Ferapontevca - m. Comrat 135,647.46 MDL 60100000-9 Servicii de transport rutier s. Tomai - s. Ferapontevca - m. Comrat 1 Bucata 03.09.2026 - 29.12.2026
Lenin 198
Servicii de transport rutier s. Dezghinga - m. Comrat 89,902.80 MDL 60100000-9 Servicii de transport rutier s. Dezghinga - m. Comrat 1 Bucata 03.09.2026 - 29.12.2026
Lenin 198

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participarea.signed.pdftenderNoticeAchiziție-приглашение28/08/2026 15:03Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări