Achiziție - Lucrări de reparație capitală a interioarelor și a rețelelor electrice la două grupe de creșă din Blocul E al IET „Izvoraș” din satul Chetrosu, raionul Drochia

Achiziție Primăria Chetrosu, raionul Drochia

Informație generală

Lucrări de reparație capitală a interioarelor și a rețelelor electrice la două grupe de creșă din Blocul E al IET „Izvoraș” din satul Chetrosu, raionul Drochia
1,878,980.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1787900947275

Lucrări de reparație capitală a interioarelor și a rețelelor electrice la două grupe de creșă din Blocul E al IET „Izvoraș” din satul Chetrosu, raionul Drochia


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
28/08/2026 11:54
clarificări
02/09/2026 12:00
depunere
10/09/2026 12:00
deschidere oferte
10/09/2026 12:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 28/08/2026 08:01
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,878,980.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
1,878,980.00 MDL 45200000-9 Lucrări de reparație capitală a interioarelor și a rețelelor electrice la două grupe de creșă din Blocul E al IET „Izvoraș” din satul Chetrosu, raionul Drochia 1 Reparatie conventionala 28.09.2026 - 31.12.2026
satul Chetrosu, raionul Drochia

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 11:54Descarca
caiet sarcini (1).signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 11:54Descarca
ds_lucrari_actualizata (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 11:54Descarca
duae.docxbiddingDocumentsAchiziție-28/08/2026 11:54Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Anunt de participare
pentru Achiziție
28.08.2026 15:47

Buna ziua. Sursa de finantare este ONDRL?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

28.08.2026 20:24

Bună ziua. Da.

... afișează tot conținutul