Achiziție - Servicii de elaborare a documentației de proiect și deviz pentru construcția noului sediu al Judecătoriei Cahul și Curtea de Apel Sud

Achiziție AGENTIA DIGITALIZARE IN JUSTITIE SI ADMINISTRARE JUDECATOREA

Informație generală

Servicii de elaborare a documentației de proiect și deviz pentru construcția noului sediu al Judecătoriei Cahul și Curtea de Apel Sud
3,829,500.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1787747565234

Servicii de elaborare a documentației de proiect și deviz pentru construcția noului sediu al Judecătoriei Cahul și Curtea de Apel Sud


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
26/08/2026 15:49
clarificări
04/09/2026 16:00
depunere
18/09/2026 15:00
deschidere oferte
18/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 26/08/2026 16:21
Trezoreria de Stat

suma planificată 3,829,500.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
3,829,500.00 MDL 71222000-0 Servicii de elaborare a documentației de proiect și de deviz 1 Bucata 01.10.2026 - 31.12.2027
31 August 1989 nr.82

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202608261536_Anunț de participare.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-26/08/2026 15:49Descarca
202608261536_Caiet_de_sarcini.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-26/08/2026 15:49Descarca
202608261536_declaratie_ro.docbiddingDocumentsAchiziție-26/08/2026 15:49Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări