Achiziție - Gard de protecție

Achiziție Agentia Rezerve Materiale

Informație generală

Gard de protecție
480,000.00 MDL
depunere oferte
ocds-b3wdp1-MD-1787743097933

Gard de protecție


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
26/08/2026 14:21
clarificări
02/09/2026 10:00
depunere
07/09/2026 10:00
deschidere oferte
08/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 26/08/2026 15:13
Trezoreria de Stat

suma planificată 480,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
480,000.00 MDL 4,800.00 MDL 35100000-5 Gard de protecție 1200 Metru patrat 09.09.2026 - 31.12.2026
str.Columna, 118/1
2026-09-08 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare gard de protecție.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-Anunț de participare26/08/2026 14:21Descarca
declaraţie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării.docxbiddingDocumentsGard de protecție-declarație privind confirmarea identității beneficiarilor26/08/2026 14:21Descarca
declaraţie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării.docxbiddingDocumentsAchiziție-declarație privind confirmarea identității beneficiarilor26/08/2026 14:21Descarca
documentația standard gard de protecție.docxbiddingDocumentsAchiziție-documentație standard26/08/2026 14:21Descarca
documentația standard gard de protecție.docxbiddingDocumentsGard de protecție-documentație standard26/08/2026 14:21Descarca
duae gard de protecție.docbiddingDocumentsGard de protecție-DUAE26/08/2026 14:21Descarca
specificație tehnnică gard protectie.docxbiddingDocumentsGard de protecție-specificatii tehnice26/08/2026 14:21Descarca
duae gard de protecție.docbiddingDocumentsAchiziție-DUAE26/08/2026 14:21Descarca
specificație tehnnică gard protectie.docxbiddingDocumentsAchiziție-specificatii tehnice26/08/2026 14:21Descarca
anunț de participare gard de protecție.semnat.pdfbiddingDocumentsGard de protecție-Anunt de participare26/08/2026 14:21Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări