Achiziție - Servicii de transport rutier

Achiziție Liceul Toretic M. Eminescu

Informație generală

Servicii de transport rutier
58,870.00 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1787657872500

Servicii de transport rutier


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
25/08/2026 14:54
clarificări
26/08/2026 16:00
depunere
29/08/2026 17:00
deschidere oferte
29/08/2026 17:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 25/08/2026 13:50
Trezoreria de Stat

suma planificată 58,870.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
58,870.00 MDL 60100000-9 servicii de rutier s.Borogami-m.Comratm. Comrat-s. Borogani 1 Bucata 31.08.2026 - 30.12.2026
str. Suvorov 60

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participarea 2.signed.pdftenderNoticeAchiziție-anunt de participarea 25/08/2026 14:54Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

servicii de rutier s.Borogami-m.Comratm. Comrat-s. Borogani 58,870.00 MDL