Achiziție - Autolubrifianți

Achiziție ÎM Regia EXDRUPO

Informație generală

ÎM Regia EXDRUPO
1003600161002
Autolubrifianți
482,240.00 MDL
perioada de clarificari
ocds-b3wdp1-MD-1787578778125

Autolubrifianți


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
24/08/2026 16:51
clarificări
04/09/2026 09:00
depunere
14/09/2026 09:00
deschidere oferte
14/09/2026 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 24/08/2026 17:32
Trezoreria de Stat

suma planificată 482,240.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Lotul 1 213,820.00 MDL 09211000-1 Ulei hidraulic I 40 600 Litru; decimetru cub 21.09.2026 - 31.12.2026
str.Varnița, 22
09211000-1 Ulei hidraulic MGE 46 1500 Litru; decimetru cub
09211000-1 Ulei ATF 3309 200 Litru; decimetru cub
09211000-1 Ulei ATF DX3 100 Litru; decimetru cub
Lotul 2 92,850.00 MDL 09211000-1 Ulei pentru Motor M10G2k 600 Litru; decimetru cub 21.09.2026 - 31.12.2026
str.Varnița, 22
09211000-1 SAE 30 400 Litru; decimetru cub
Lotul 3 99,350.00 MDL 09211000-1 Ulei pentru cutia de viteza 75W90 ambalaj 4-5 Lit 300 Litru; decimetru cub 21.09.2026 - 31.12.2026
str.Varnița, 22
09211000-1 Ulei pentru cutia de viteza 80W90 ambalaj 4-5 Lit 100 Litru; decimetru cub
09211000-1 Ulei reductor vibrant 75W140 100 Litru; decimetru cub
Lotul 4 65,550.00 MDL 09211000-1 Lubrifiant pentru ungere 500 Kilogram 21.09.2026 - 31.12.2026
str.Varnița, 22
09211000-1 Ulei consistent pentru ungere centralizată 40 Litru; decimetru cub
09211000-1 Lichid de frina Dot-4 150 Litru; decimetru cub
Lotul 5 10,670.00 MDL 09211000-1 Ulei motor 2 tacte 100 Litru; decimetru cub 21.09.2026 - 31.12.2026
str.Varnița, 22

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 16:51Descarca
doumentația standard.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 16:51Descarca
duae.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 16:51Descarca
anunț de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 16:51Descarca
doumentația standard.docxbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 16:51Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-24/08/2026 16:51Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări