Achiziție - Produse petroliere

Achiziție Apa-Canal Cahul S.A.

Informație generală

Produse petroliere
301,825.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1787303262094

Benzină cu amănuntul, cu cifra octanică minimă de 95,0; Standard de referinţă: SM SR EN 228+A1:2017 „Carburanți pentru
automobile. Benzină fără plumb.
Motorină Euro 5, cu amănuntul, Standard de referinţă: SM EN 590:2022 „Carburanți pentru automobile. Motorină


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
21/08/2026 13:29
clarificări
26/08/2026 14:00
depunere
04/09/2026 14:00
deschidere oferte
07/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 21/08/2026 16:39
Trezoreria de Stat

suma planificată 301,825.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
301,825.00 MDL 3,018.25 MDL 09100000-0 Benzină-95 3000 Litru; decimetru cub 13.09.2026 - 30.12.2026
31 August 1989 nr. 1
2026-09-07 15:00:00
09100000-0 Motorină Euro 5 8500 Litru; decimetru cub

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare produse petroliere.pdfbiddingDocumentsAchiziție-21/08/2026 13:29Descarca
caiet de sarcini combustibil.docxbiddingDocumentsAchiziție-21/08/2026 13:29Descarca
doc standart combustibil.docxbiddingDocumentsAchiziție-21/08/2026 13:29Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Produse petroliere 301,825.00 MDL
04/09/2026 12:12
300,229.17 MDL