Achiziție - Insigne

Achiziție Ministerul Afacerilor Interne

Informație generală

Insigne
342,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1787049294085

Insigne


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
18/08/2026 13:51
clarificări
24/08/2026 10:00
depunere
01/09/2026 10:00
deschidere oferte
02/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 18/08/2026 14:52
Trezoreria de Stat

suma planificată 342,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
342,000.00 MDL 3,420.00 MDL 39500000-7 Distincția MAI Crucea ,,Pentru Merit” clasa I, cu baretă și brevet 120 Bucata 03.09.2026 - 30.12.2026
mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare, 75
2026-09-02 15:00:00
39500000-7 Distincția MAI Crucea ,,Pentru Merit” clasa a II-a, cu baretă și brevet 140 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Crucea „Pentru serviciu impecabil” clasa Veteran, cu baretă și brevet 50 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Crucea „Pentru serviciu impecabil” clasa I, cu baretă și brevet 75 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Crucea „Pentru serviciu impecabil” clasa a II-a, cu baretă și brevet 75 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Crucea „Pentru serviciu impecabil” clasa a III-a, cu baretă și brevet 100 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Medalia ,,Pentru merite în activitatea specială de investigații”, cu baretă și brevet 25 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Medalia ,,Pentru merite în activitatea de urmărire penală”, cu baretă și brevet 15 Bucata
39500000-7 Distincția MAI Insigna „Eminent al Ministerului Afacerilor Interne”, cu baretă și brevet 50 Bucata
39500000-7 Cutie decorativă din velur 200 Bucata

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt participare insigne 2026.signed.pdftenderNoticeAchizițieAnunț de participare18/08/2026 13:51Descarca
documetația standard insigne.docxbiddingDocumentsAchizițieFormulare 18/08/2026 13:51Descarca
duae.docxbiddingDocumentsAchizițieDUAE18/08/2026 13:51Descarca
caiet de sarcini insigne.doctechnicalSpecificationsAchizițiecaiet de sarcini18/08/2026 13:51Descarca
caiet de sarcini insigne.doctechnicalSpecificationsInsignecaiet de sarcini18/08/2026 13:51Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Insigne 342,000.00 MDL
26/08/2026 11:24
328,000.00 MDL
Ofertă acceptată