Achiziție - Pungi din polipropilen tip CPP. Repetat

Achiziție Franzeluţa

Informație generală

Franzeluţa
1002600004030
Pungi din polipropilen tip CPP. Repetat
68,000.00 EUR
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1786699313502

Pungi din polipropilen tip CPP. Repetat


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
14/08/2026 12:24
clarificări
20/08/2026 12:00
depunere
25/08/2026 17:00
deschidere oferte
26/08/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 14/08/2026 22:45
Trezoreria de Stat

suma planificată 68,000.00 EUR

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
68,000.00 EUR 680.00 EUR 18900000-8 Pungi din polipropilen tip CPP. Repetat 5000000 Bucata 01.09.2026 - 27.02.2027
str. Sarmizegetusa, 30
2026-08-26 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare pungi cpp botanica extra ).signed.pdftenderNoticeAchizițieAnuntul de participare ce contine conditiile de participare si atribuire a contractului14/08/2026 12:24Descarca
formular oferta. pungi cpp botanica extra.docxeligibilityCriteriaAchizițieOferta economica confirmata prin aplicarea semnăturii electronice și/sau semnată și ștampilată de către ofertant14/08/2026 12:24Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Pungi din polipropilen tip CPP. Repetat 68,000.00 EUR
20/08/2026 14:44
64,350.00 EUR
Ofertă refuzată
25/08/2026 10:52
73,000.00 EUR
25/08/2026 10:49
74,000.00 EUR
25/08/2026 09:27
74,500.00 EUR
25/08/2026 09:38
84,000.00 EUR