Achiziție - Servicii de verificare a proiectului ,,Reconstrucția stației Revaca -Аеrороrt și аmеnаjаrеа platformei de trаnsроrt" din mun. Chișinău, sect. Botanica șos. Muncești, 627/2"

Achiziție Palatul de Cultura a Feroviarilor filiala ÎS „CFM”

Informație generală

Servicii de verificare a proiectului ,,Reconstrucția stației Revaca -Аеrороrt și аmеnаjаrеа platformei de trаnsроrt" din mun. Chișinău, sect. Botanica șos. Muncești, 627/2"
110,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1786621371368

Servicii de verificare a proiectului ,,Reconstrucția stației Revaca -Аеrороrt și аmеnаjаrеа platformei de trаnsроrt" din mun. Chișinău, sect. Botanica șos. Muncești, 627/2"


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
13/08/2026 14:51
clarificări
15/08/2026 10:00
depunere
18/08/2026 10:00
deschidere oferte
18/08/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 13/08/2026 14:11
Trezoreria de Stat

suma planificată 110,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
110,000.00 MDL 71300000-1 Servicii de verificare a proiectului ,,Reconstrucția stației Revaca -Аеrороrt și аmеnаjаrеа platformei de trаnsроrt" din mun. Chișinău, sect. Botanica șos. Muncești, 627/2" 1 Unitate 20.08.2026 - 31.12.2026
Vlaicu Pîrcălab, 48

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare servicii verificare proiect revaca.pdftenderNoticeAchiziție-anunț de participare servicii verificare proiect revaca13/08/2026 14:51Descarca
caiet de sarcini servicii verificare proiect revaca.pdftechnicalSpecificationsServicii de verificare a proiectului ,,Reconstrucția stației Revaca -Аеrороrt și аmеnаjаrеа platformei de trаnsроrt" din mun. Chișinău, sect. Botanica șos. Muncești, 627/2"-caiet de sarcini servicii verificare proiect revaca13/08/2026 14:51Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de verificare a proiectului ,,Reconstrucția stației Revaca -Аеrороrt și аmеnаjаrеа platformei de trаnsроrt" din mun. Chișinău, sect. Botanica șos. Muncești, 627/2" 110,000.00 MDL