Achiziție - Servicii de transport rutier

Achiziție I.I.Gimnaziul Roghi

Informație generală

I.I.Gimnaziul Roghi
1007600008952
Servicii de transport rutier
132,825.00 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1786611128562

Servicii de transport rutier


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
13/08/2026 12:05
clarificări
14/08/2026 12:53
depunere
17/08/2026 14:57
deschidere oferte
17/08/2026 14:57
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 13/08/2026 11:51
Trezoreria de Stat

suma planificată 132,825.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
132,825.00 MDL 60100000-9 Servicii de transport rutier 50 Kilometru; mie metri 20.08.2026 - 31.12.2026
s.Roghi, str Nistreana,18

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
202608131158_anunt de participare sem.1 an.2026-27.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-13/08/2026 12:05Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Servicii de transport rutier 132,825.00 MDL