Achiziție - Echipamente și mobilier tehnic pentru laborator

Achiziție Instituția Publică „Universitatea Tehnică a Moldovei”

Informație generală

Echipamente și mobilier tehnic pentru laborator
871,322.33 MDL
depunere oferte
ocds-b3wdp1-MD-1786538747314

Echipamente și mobilier tehnic pentru laborator


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
12/08/2026 16:23
clarificări
24/08/2026 09:00
depunere
03/09/2026 09:00
deschidere oferte
03/09/2026 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 12/08/2026 18:34
Trezoreria de Stat

suma planificată 871,322.33 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
SISTEME PENTRU CONTROLUL MICROCLIMATULUI ȘI ACLIMATIZAREA PLANTELOR 525,362.00 MDL 42900000-5 Sistem integrat de control al microclimatului pentru spații de cultură in vitro, set (unitate de măsură 1buc.=1set.) 1.5 Bucata 07.09.2026 - 31.12.2026
bd. Stefan cel Mare nr. 168
42900000-5 Irigare tuneluri tip Netafim mist 53 Bucata
ECHIPAMENTE FRIGORIFICE 155,903.33 MDL 42900000-5 Frigider sau camera frigo cca 3m x 3m 1 Bucata 07.09.2026 - 31.12.2026
bd. Stefan cel Mare nr. 168
MOBILIER TEHNIC DE LABORATOR 45,935.00 MDL 42900000-5 Masa de lucru cu 2 nivele 80x200 cm 1 Bucata 07.09.2026 - 31.12.2026
bd. Stefan cel Mare nr. 168
42900000-5 Masa de lucru cu 2 nivele 100x200 cm 1 Bucata
42900000-5 Carucioare din inox cu 2 nivele 50x100 cm 4 Bucata
42900000-5 Pahare din inox cu bază grea / Forceps Jar Stainless Steel 4 Bucata
SISTEM DE DEMINERALIZARE A APEI 88,500.00 MDL 42900000-5 Demineralizator de apă cu rășini schimbătoare de ioni, set (unitate de măsură 1buc.=1set.) 1 Bucata 07.09.2026 - 31.12.2026
bd. Stefan cel Mare nr. 168
OMOGENIZATOR DE LICHIDE CU ÎNCĂLZIRE 55,622.00 MDL 42900000-5 Agarizator / Omogenizator de lichide cu încălzire pentru prepararea mediilor nutritive, set (unitate de măsură 1buc.=1set.) 1 Bucata 07.09.2026 - 31.12.2026
bd. Stefan cel Mare nr. 168

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participare.pdfbiddingDocumentsAchizițieAnunț de participare12/08/2026 16:23Descarca
Caiet de sarcini.xlsxbiddingDocumentsAchizițieCaiet de sarcini12/08/2026 16:23Descarca
DUAE.docbiddingDocumentsAchizițieDUAE12/08/2026 16:23Descarca
Documentația standard.docxbiddingDocumentsAchizițieDocumentația standard12/08/2026 16:23Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări