Achiziție - Achiziționare rechizite de birou

Achiziție IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii

Informație generală

Achiziționare rechizite de birou
25,108.33 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1786525405319

Achiziționare rechizite de birou


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
12/08/2026 12:04
clarificări
14/08/2026 11:00
depunere
19/08/2026 10:00
deschidere oferte
19/08/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 12/08/2026 15:12
Trezoreria de Stat

suma planificată 25,108.33 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
25,108.33 MDL 30192000-1 Adeziv-creion 360 Bucata 31.08.2026 - 31.12.2026
Lomonosov 49
30192000-1 Capse 100 Bucata
30192000-1 Hirtie A4 475 Bucata
30192000-1 Marker 181 Bucata

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare rechizite de birou.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-12/08/2026 12:04Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Adeziv – creion PVC (20-35gr.Non-toxic)
pentru Rechizite de birou
13.08.2026 10:49

Buna ziua, verificati va rog specificatia solicitata , ce fel de Adeziv – creion aveți în vedere PVA sau PVP ? nu exista Adeziv – creion PVC

... afișează tot conținutul

Răspuns:

13.08.2026 12:33

Bună ziua, Vă mulțumim pentru întrebare.
Din eroare tehnică a fost inclus PVA. Conform specificației este Adeziv- Creion PVP (20-35gr. Non -toxic).

... afișează tot conținutul

Adeziv – creion PVC (20-35gr.Non-toxic)
pentru Rechizite de birou
13.08.2026 10:49

Buna ziua, verificati va rog specificatia solicitata , ce fel de Adeziv – creion aveți în vedere PVA sau PVP ? nu exista Adeziv – creion PVC

... afișează tot conținutul

Răspuns:

13.08.2026 12:33

Bună ziua, Vă mulțumim pentru întrebare.
Din eroare tehnică a fost inclus PVA. Conform specificației este Adeziv- Creion PVP (20-35gr. Non -toxic).

... afișează tot conținutul

Participanți

Rechizite de birou 25,108.33 MDL
19/08/2026 09:29
26,869.40 MDL
Ofertă acceptată
19/08/2026 09:36
27,063.75 MDL