Achiziție - Consumabile stomatologice

Achiziție IMSP Policlinica Stomatologică Republicană

Informație generală

Consumabile stomatologice
33,150.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1786510668968

Consumabile stomatologice


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
12/08/2026 11:47
clarificări
14/08/2026 10:50
depunere
18/08/2026 10:00
deschidere oferte
19/08/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 25/05/2026 12:41
Trezoreria de Stat

suma planificată 33,150.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Lotul nr. 1 Rășină UV pentru modele dentare 5,500.00 MDL 55.00 MDL 33141810-1 Lotul nr. 1 Rășină UV pentru modele dentare 6 Kilogram 24.08.2026 - 31.12.2026
str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
2026-08-19 15:00:00
Lotul nr. 2 Rășină fotopolimerizabilă(spălare cu apă) 11,000.00 MDL 110.00 MDL 33141810-1 Lotul nr. 2 Rășină fotopolimerizabilă(spălare cu apă) 20 Kilogram 24.08.2026 - 31.12.2026
str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
2026-08-19 15:18:30
Lotul nr. 3 Rășină 3D Temp 16,650.00 MDL 166.50 MDL 33141810-1 Lotul nr. 3 Rășină 3D Temp 4 Kilogram 24.08.2026 - 31.12.2026
str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
2026-08-19 15:37:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anexe la documentatia standard.docxbiddingDocumentsAchiziție-12/08/2026 11:47Descarca
declaratie de eligibilitate.docxbiddingDocumentsAchiziție-12/08/2026 11:47Descarca
anexa la anuntul de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-12/08/2026 11:47Descarca
anunt de participare rasina.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-12/08/2026 11:47Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lotul nr. 1 Rășină UV pentru modele dentare 5,500.00 MDL
17/08/2026 11:14
4,575.00 MDL
Ofertă acceptată
Lotul nr. 2 Rășină fotopolimerizabilă(spălare cu apă) 11,000.00 MDL
17/08/2026 11:15
9,166.67 MDL
Ofertă acceptată
Lotul nr. 3 Rășină 3D Temp 16,650.00 MDL
17/08/2026 11:15
15,840.00 MDL
Ofertă acceptată