Achiziție - Uși și ferestre din PVC

Achiziție REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.

Informație generală

Uși și ferestre din PVC
484,000.00 MDL
planificat


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
10/08/2026 08:41
clarificări
13/08/2026 09:00
depunere
17/08/2026 09:00
deschidere oferte
17/08/2026 09:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 10/08/2026 05:44
Surse proprii

suma planificată 484,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
484,000.00 4,500.00 44200000-2 Uși și ferestre din PVC 551 Unitate 26.08.2026 - 26.09.2026
mun.Chișinău, str.M.Dosoftei, 146

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
Anunț de participaretechnicalSpecificationsAchizițieAnunț de participare10/08/2026 08:41Descarca
Specificație tehnicătechnicalSpecificationsAchizițieSpecificație tehnică10/08/2026 08:41Descarca
Specificații de prețtechnicalSpecificationsAchizițieSpecificații de preț10/08/2026 08:41Descarca
DUAEtechnicalSpecificationsAchizițieDUAE10/08/2026 08:41Descarca
Declarația de conformitatetechnicalSpecificationsAchizițieDeclarația de conformitate10/08/2026 08:41Descarca
Declarația privind valabilitatea oferteitechnicalSpecificationsAchizițieDeclarația privind valabilitatea ofertei10/08/2026 08:41Descarca
Declaratie privind confirmarea identitatiitechnicalSpecificationsAchizițieDeclaratie privind confirmarea identitatii10/08/2026 08:41Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Uși și ferestre din PVC 484,000.00 MDL