Achiziție - Produse alimentare august-octombrie 2026

Achiziție AGENTIA TERITORIALA DE ASISTENTA SOCIALA CENTRU

Informație generală

Produse alimentare august-octombrie 2026
104,058.00 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1786107318071

Produse alimentare august-octombrie 2026


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
07/08/2026 16:00
clarificări
11/08/2026 10:00
depunere
14/08/2026 10:00
deschidere oferte
14/08/2026 10:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 07/08/2026 13:50
Trezoreria de Stat

suma planificată 104,058.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
Produse de panificație Ialoveni 7,525.00 MDL 15800000-6 Piine alba din faina de cal. Sup 400 Bucata 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
15800000-6 Chiflă cu măgiun 100 Bucata
15800000-6 Croissante in asortiment 100 Bucata
15800000-6 Pîine cu semințe și maia 200 Bucata
Produse de panificație Strășeni 18,960.83 MDL 15800000-6 Piine alba din faina de cal. Sup 380 Bucata 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
15800000-6 Piine 0,38 cu secară 530 Bucata
15800000-6 Chiflă cu măgiun 450 Bucata
15800000-6 Croissante in asortiment 450 Bucata
15800000-6 Franzelă 50 Bucata
15800000-6 Pîine cu semințe și maia 300 Bucata
Carne de pasăre ( pui-broiler) Ialoveni 8,462.50 MDL 15800000-6 Carne de pasăre(gambe), fabricat în Moldova, kg, refrigerată 50 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
15800000-6 Carne de pasăre(fileu), fabricat în Moldova, kg, refrigerată 30 Kilogram
15800000-6 Carne de pui piept, refrigerată 20 Kilogram
15800000-6 Ficat de pui,1 kg, refrigerată 15 Kilogram
Carne de pasăre ( pui-broiler) Strășeni 21,032.50 MDL 15800000-6 Ficat de pui,1 kg, refrigerată 45 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
15800000-6 Șold de pui, refrigerată 60 Kilogram
15800000-6 Carne tocată de pasăre, refrigerată 30 Kilogram
15800000-6 Carne de pasăre(gambe), fabricat în Moldova, kg, refrigerată 60 Kilogram
15800000-6 Carne de pasăre(fileu), fabricat în Moldova, kg, refrigerată 60 Kilogram
15800000-6 Carne de pui piept, refrigerată 35 Kilogram
Carne de vită Ialoveni 2,750.00 MDL 15800000-6 Carne de vită refrigerată, kg 30 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
Carne de vită Strășeni 5,500.00 MDL 15800000-6 Carne de vită refrigerată, kg 60 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
Carne de porc Ialoveni 1,499.26 MDL 15800000-6 Cotlet de porc fără os, refrigerat, kg 15 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
Carne de porc Strășeni 12,000.00 MDL 15800000-6 Carne de porc, 1 kg, refrigerată 55 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
15800000-6 Cotlet de porc fără os, refrigerat, kg 50 Kilogram
15800000-6 Ficat de porc refrigerat ,kg 15 Kilogram
Carne de curcan Strășeni 11,500.00 MDL 15800000-6 Carne de curcan, refrigerată, kg 60 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
Mezeluri, crenvuști, colțunași Strășeni 13,795.83 MDL 15800000-6 Salam ”Doctorskaia”, kg 25 Kilogram 20.08.2026 - 30.12.2026
str. Alexandru cel Bun 25
15800000-6 Crenvuști de pui 25 Kilogram
15800000-6 Colțunaș cu cartofi 20 Kilogram
15800000-6 Colțunaș cu brinza 20 Kilogram
15800000-6 Colțunaș cu visina 20 Kilogram
15800000-6 Șunca de pui 20 Kilogram
15800000-6 Salam Moldovinesc 15 Kilogram
15800000-6 Crenvuste cu cascaval 15 Kilogram

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
documentația_standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 06.08.26.docxbiddingDocumentsAchiziție-07/08/2026 16:00Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-07/08/2026 16:00Descarca
anunt de participare august-octombrie 07.08.26.pdfbiddingDocumentsAchiziție-07/08/2026 16:00Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Produse de panificație Ialoveni 7,525.00 MDL
Produse de panificație Strășeni 18,960.83 MDL
Carne de pasăre ( pui-broiler) Ialoveni 8,462.50 MDL
Carne de pasăre ( pui-broiler) Strășeni 21,032.50 MDL
Carne de vită Ialoveni 2,750.00 MDL
Carne de vită Strășeni 5,500.00 MDL
Carne de porc Ialoveni 1,499.26 MDL
Carne de porc Strășeni 12,000.00 MDL
Carne de curcan Strășeni 11,500.00 MDL
Mezeluri, crenvuști, colțunași Strășeni 13,795.83 MDL
Mezeluri, crenvuști, colțunași Ialoveni 1,032.08 MDL