Achiziție - Servicii de vopsire a usilor

Achiziție IMSP Institutul de Cardiologie

Informație generală

Servicii de vopsire a usilor
60,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1785987650908

Servicii de vopsire a usilor


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
06/08/2026 06:45
clarificări
11/08/2026 09:58
depunere
17/08/2026 09:58
deschidere oferte
17/08/2026 09:58
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 06/08/2026 03:41
Trezoreria de Stat

suma planificată 60,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
60,000.00 MDL 50800000-3 Servicii de vopsire a usilor 1 Unitate 22.08.2026 - 31.10.2026
Testimitanu 20

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
vopsire usitechnicalSpecificationsAchizițieanunt de participare06/08/2026 06:45Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Vopsea
pentru Obiectul achiziției
07.08.2026 15:05

Buna ziua,

1. Vopseaua va fi din partea OE sau beneficiarului?
2. Ce se are in vedere prin manipulari de demontare-montare usi, lacate? Este necesar de vopsit in pozitia lor fixata sau necesita lucrari de tamplarie?

Multumesc

... afișează tot conținutul

Răspuns:

10.08.2026 10:52

Buna ziua,
Materialele sunt ale ofertantului. Calitate vopsirii trebuie asigurata de beneficiar. Va rugam sa veniti la fata locului sa identificati de sine statator solutiile ce urmeaza sa le aplicati si manipularile necesare pentru asigurarea unei calitati inalte.

... afișează tot conținutul

vopsire
pentru Obiectul achiziției
10.08.2026 17:07

Buna ziua!
Ce fel de usi sunt?

Din ce material sunt confectionate usile?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

11.08.2026 12:40

Va rugam frumos, nu abuzati de instrumentul clarificarilor, totul e indicat in caietul de sarcini, veniti la fata locului.

... afișează tot conținutul

Participanți

Obiectul achiziției 60,000.00 MDL
14/08/2026 15:49
49,000.00 MDL
Ofertă acceptată
17/08/2026 08:12
55,000.00 MDL