Achiziție - ,,Achiziționarea serviciilor de elaborare a Rapoartelor privind situația de referință pentru obiectele „TERMOELECTRICA” S.A.” REPETAT

Achiziție TERMOELECTRICA

Informație generală

TERMOELECTRICA
1003600026295
,,Achiziționarea serviciilor de elaborare a Rapoartelor privind situația de referință pentru obiectele „TERMOELECTRICA” S.A.” REPETAT
1,400,000.00 MDL
nereușit
ocds-b3wdp1-MD-1785498584222

,,Achiziționarea serviciilor de elaborare a Rapoartelor privind situația de referință pentru obiectele „TERMOELECTRICA” S.A.” REPETAT


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
31/07/2026 14:54
clarificări
10/08/2026 14:30
depunere
20/08/2026 14:30
deschidere oferte
21/08/2026 13:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 31/07/2026 17:56
Trezoreria de Stat

suma planificată 1,400,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Electrică cu Termoficare Sursa 2 (Republica Moldova, mun. Chișinău 400,000.00 MDL 4,000.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Electrică cu Termoficare Sursa 2 (Republica Moldova, mun. Chișinău 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 13:00:00
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică Sud 250,000.00 MDL 2,500.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică Sud 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 13:18:30
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică Vest 250,000.00 MDL 2,500.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică Vest 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 13:37:00
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6011 Vadul lui Vodă 100,000.00 MDL 1,000.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6011 Vadul lui Vodă 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 13:55:30
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6131 Ciorescu 100,000.00 MDL 1,000.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6131 Ciorescu 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 14:14:00
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6141 Cricova 100,000.00 MDL 1,000.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6141 Cricova 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 14:32:30
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6161 Stăuceni 100,000.00 MDL 1,000.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6161 Stăuceni 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 14:51:00
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6171 100,000.00 MDL 1,000.00 MDL 79300000-7 Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6171 1 Unitate 10.09.2026 - 31.12.2026
str.Tudor Vladimirescu, 6
2026-08-21 15:09:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anexa nr.8 declarația privind valabilitatea ofertei.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr 7 cerere de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr 10 garanția de bună execuție.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr 12 declaratia privind prestari ef.in ultimii 3 ani.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr 15 decl. priv. personal specializat.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr.9 scrisoare de garantie bancara.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr.22 -specificatii tehnice.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anexa nr.23 -specificatii de pret.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
anunț de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
cs achiziționarea serviciilor de elaborare rapoartelor de referință.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
date generale despre participant.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
declaratie confirmarea identitatii.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
declaratie de eligibilitate.docxbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
f-3.1-formularul-ofertei.docbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca
ordin minister mediu rm.pdfbiddingDocumentsAchiziție-31/07/2026 14:54Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Electrică cu Termoficare Sursa 2 (Republica Moldova, mun. Chișinău 400,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică Sud 250,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică Vest 250,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6011 Vadul lui Vodă 100,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6131 Ciorescu 100,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6141 Cricova 100,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6161 Stăuceni 100,000.00 MDL
Elaborarea Raportului privind situația de referință pentru Centrala Termică nr. 6171 100,000.00 MDL