Achiziție - Anvelope

Achiziție Î.M. "Parcul urban de autobuze"

Informație generală

Anvelope
2,910,000.00 MDL
licitație
ocds-b3wdp1-MD-1785416552286

Anvelope


Licitație deschisă
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
30/07/2026 16:06
clarificări
10/08/2026 10:00
depunere
04/09/2026 08:30
deschidere oferte
07/09/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 30/07/2026 19:39
Trezoreria de Stat

suma planificată 2,910,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Lot 1 - Anvelope pentru autobuze 2,900,000.00 MDL 8,700.00 MDL 34352200-1 Lot 1 - Anvelope pentru autobuze 700 Bucata 06.09.2026 - 31.12.2026
str. Sarmizegetusa, 51
2026-09-07 15:00:00
Lot 2 - Anvelope 10,000.00 MDL 30.00 MDL 34352200-1 Lot 2 - Anvelope 4 Bucata 06.09.2026 - 31.12.2026
str. Sarmizegetusa, 51
2026-09-07 15:18:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.pdfbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 16:06Descarca
specificatii de preț.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 16:06Descarca
specificatii tehnice.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 16:06Descarca
declaratie_ro.docbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 16:06Descarca
documente standard formulare nr.3 nr.7-8.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 16:06Descarca
documentului unic de achiziții european (duae).docbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 16:06Descarca
anunt de participare.pdfbiddingDocumentsLot 1 - Anvelope pentru autobuze-30/07/2026 16:06Descarca
anunt de participare.pdfbiddingDocumentsLot 2 - Anvelope -30/07/2026 16:06Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lot 1 - Anvelope pentru autobuze 2,900,000.00 MDL
Lot 2 - Anvelope 10,000.00 MDL