Achiziție - Piese de schimb pentru autobuze

Achiziție Î.M. "Parcul urban de autobuze"

Informație generală

Piese de schimb pentru autobuze
647,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1785397857470

Piese de schimb pentru autobuze


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
30/07/2026 11:25
clarificări
31/07/2026 12:00
depunere
12/08/2026 08:30
deschidere oferte
13/08/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 30/07/2026 08:14
Trezoreria de Stat

suma planificată 647,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
647,000.00 MDL 647.00 MDL 34300000-0 Piese de schimb pentru autobuze 1 Bucata 14.08.2026 - 29.07.2027
str. Sarmizegetusa, 51
2026-08-13 15:00:00

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare - semant .pdfbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 11:25Descarca
declaratie_ro.docbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 11:25Descarca
documente standard furmulare nr.3 nr.7-8.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 11:25Descarca
documentului unic de achiziții european (duae).docbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 11:25Descarca
specificatii de preț.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 11:25Descarca
specificatii tehnice.docxbiddingDocumentsAchiziție-30/07/2026 11:25Descarca
anunț de participare - semant .pdfbiddingDocumentsPiese de schimb pentru autobuze -30/07/2026 11:25Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Piese de schimb pentru autobuze 647,000.00 MDL
11/08/2026 09:48
619,999.00 MDL
Ofertă refuzată
11/08/2026 12:28
620,000.00 MDL
Ofertă refuzată