Achiziție - Aditiv AdBlue

Achiziție Aeroportul International Chisinau

Informație generală

Aditiv AdBlue
45,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1785223174863

Aditiv AdBlue


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
28/07/2026 10:28
clarificări
31/07/2026 11:00
depunere
05/08/2026 11:00
deschidere oferte
05/08/2026 11:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 28/07/2026 09:15
Trezoreria de Stat

suma planificată 45,000.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
45,000.00 MDL 09200000-1 Aditiv AdBlue 2000 Litru; decimetru cub 07.08.2026 - 31.12.2026
bd. Dacia, 80/3

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunț de participare.pdfbiddingDocumentsAchiziție-28/07/2026 10:28Descarca
documentația standard (1).docxbiddingDocumentsAchiziție-28/07/2026 10:28Descarca
duae.docbiddingDocumentsAchiziție-28/07/2026 10:28Descarca
specificatia de pret anexa 23.docxbiddingDocumentsAchiziție-28/07/2026 10:28Descarca
specificația tehnică anexa 22.docxbiddingDocumentsAchiziție-28/07/2026 10:28Descarca
anunț de participare.pdfbiddingDocumentsAditiv AdBlue-28/07/2026 10:28Descarca
specificatia de pret anexa 23.docxbiddingDocumentsAditiv AdBlue-28/07/2026 10:28Descarca
specificația tehnică anexa 22.docxbiddingDocumentsAditiv AdBlue-28/07/2026 10:28Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Referitor la ambalaj
pentru Achiziție
28.07.2026 13:13

E posibil ca ambalajul sa fie de 10 L ?

... afișează tot conținutul

Răspuns:

28.07.2026 17:30

Stimate operator economic,
Entitatea contractantă acceptă ambalaj de 10 L, cu corespunderea tuturor cerințelor.

... afișează tot conținutul

Participanți

Aditiv AdBlue 45,000.00 MDL
04/08/2026 17:36
26,666.00 MDL
Ofertă acceptată
05/08/2026 10:28
36,000.00 MDL
04/08/2026 13:43
36,666.66 MDL