Achiziție - Achiziționarea containerelor pentru deșeuri

Achiziție Primaria orașului Călărași

Informație generală

Achiziționarea containerelor pentru deșeuri
242,000.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1784899764636

Achiziționarea containerelor pentru deșeuri


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
24/07/2026 16:33
clarificări
27/07/2026 12:00
depunere
30/07/2026 12:00
deschidere oferte
31/07/2026 15:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 24/07/2026 16:29
Trezoreria de Stat

suma planificată 242,000.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Container 1100 L, polietilenă de înaltă densitate HDPE, rezistent la UV, îngheț, căldură, acizi și baze. Echipat cu 4 roți din cauciuc solid, cu diametrul de 200 mm, raza de rotație de 360°, include 2 frâne de picior. 200,000.00 MDL 2,000.00 MDL 34900000-6 Container 1100 L, polietilenă de înaltă densitate HDPE, rezistent la UV, îngheț, căldură, acizi și baze. Echipat cu 4 roți din cauciuc solid, cu diametrul de 200 mm, raza de rotație de 360°, include 2 frâne de picior. 30 Bucata 03.08.2026 - 31.12.2026
str.Mihai Eminescu, 19
2026-07-31 15:00:00
Container din plasă din metal, pentru colectarea deşeurilor din plastic. 42,000.00 MDL 420.00 MDL 34900000-6 Container din plasă din metal, pentru colectarea deşeurilor din plastic. 10 Bucata 03.08.2026 - 31.12.2026
str.Mihai Eminescu, 19
2026-07-31 15:18:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 16:33Descarca
caiet de sarcini containere metalice.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 16:33Descarca
caiet de sarcini pentru containere din plastic1.signed.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 16:33Descarca
declaratie de eligibilitate.docxbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 16:33Descarca
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docxbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 16:33Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Container 1100 L, polietilenă de înaltă densitate HDPE, rezistent la UV, îngheț, căldură, acizi și baze. Echipat cu 4 roți din cauciuc solid, cu diametrul de 200 mm, raza de rotație de 360°, include 2 frâne de picior. 200,000.00 MDL
29/07/2026 14:55
91,250.00 MDL
Ofertă acceptată
30/07/2026 10:11
117,000.00 MDL
Ofertă refuzată
29/07/2026 15:15
144,000.00 MDL
Ofertă refuzată
30/07/2026 08:29
161,062.50 MDL
Container din plasă din metal, pentru colectarea deşeurilor din plastic. 42,000.00 MDL
29/07/2026 15:15
70,000.00 MDL
Ofertă refuzată