Achiziție - Lichide tehnice

Achiziție MOLDOVATRANSGAZ

Informație generală

MOLDOVATRANSGAZ
1003607010109
Lichide tehnice
110,800.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1784888285527

Lichide tehnice


Achiziție de valoare mică
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Nu
limba: Romana

publicată
24/07/2026 13:21
clarificări
25/07/2026 14:00
depunere
30/07/2026 14:00
deschidere oferte
30/07/2026 14:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 24/07/2026 10:36
Trezoreria de Stat

suma planificată 110,800.00 MDL

Detalii achiziție

Valoare CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare
110,800.00 MDL 24900000-3 Lichide tehnice 1 Bucata 03.08.2026 - 30.12.2026
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
caiet de sarcini .pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 13:21Descarca
mtg-vm-35-26-anunt de participare.docxbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 13:21Descarca
mtg-vm-35-26-anunt de participare.semnat.pdfbiddingDocumentsAchiziție-24/07/2026 13:21Descarca
caiet de sarcini .pdfbiddingDocumentsLichide tehnice-24/07/2026 13:21Descarca
mtg-vm-35-26-anunt de participare.docxbiddingDocumentsLichide tehnice-24/07/2026 13:21Descarca
mtg-vm-35-26-anunt de participare.semnat.pdfbiddingDocumentsLichide tehnice-24/07/2026 13:21Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Lichide tehnice 110,800.00 MDL
30/07/2026 13:50
109,560.00 MDL
Ofertă acceptată