Achiziție - ПРОДУКТЫ ПИТАНИЯ НА СЕНТЯБРЬ-ДЕКАБРЬ 2026 ГОДА ДЛЯ ДЕТСКИХ УЧРЕЖДЕНИЙ С.БАУРЧИ ЧАДЫР-ЛУНГСКОГО Р-НА

Achiziție Primaria s. Baurci

Informație generală

Primaria s. Baurci
1007601004401
ПРОДУКТЫ ПИТАНИЯ НА СЕНТЯБРЬ-ДЕКАБРЬ 2026 ГОДА ДЛЯ ДЕТСКИХ УЧРЕЖДЕНИЙ С.БАУРЧИ ЧАДЫР-ЛУНГСКОГО Р-НА
553,814.00 MDL
desemnare câștigător
ocds-b3wdp1-MD-1784710018589

ПРОДУКТЫ ПИТАНИЯ НА СЕНТЯБРЬ-ДЕКАБРЬ 2026 ГОДА ДЛЯ ДЕТСКИХ УЧРЕЖДЕНИЙ С.БАУРЧИ ЧАДЫР-ЛУНГСКОГО Р-НА


COP
cel mai mic preț
Licitiație electronică: Da
limba: Romana

publicată
22/07/2026 11:55
clarificări
27/07/2026 10:00
depunere
31/07/2026 10:00
deschidere oferte
03/08/2026 13:00
analiză
desemnare câștigător
contract

Surse de finanțare

data validării: 22/07/2026 10:06
Trezoreria de Stat

suma planificată 553,814.00 MDL

Detalii achiziție

Lot Valoare Pas minim CPV Titlu achiziției Cantitate Livrare Deschidere oferte Link Public
Овощи и фрукты 187,980.00 MDL 1,879.80 MDL 15800000-6 Айва 130 Kilogram 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 13:00:00
15800000-6 Апельсины 280 Kilogram
15800000-6 Абрикос 130 Kilogram
15800000-6 Бананы 810 Kilogram
15800000-6 Баклажаны 80 Kilogram
15800000-6 Виноград 550 Kilogram
15800000-6 Груша 630 Kilogram
15800000-6 Капуста 320 Kilogram
15800000-6 Капуста краснокочанная 50 Kilogram
15800000-6 Капуста цветная 70 Kilogram
15800000-6 Капуста пекинская 70 Kilogram
15800000-6 Капуста брокколи 50 Kilogram
15800000-6 Кабачки 280 Kilogram
15800000-6 Картофель 1550 Kilogram
15800000-6 Лук 450 Kilogram
15800000-6 Лук зеленый 20 Kilogram
15800000-6 Лимон 55 Kilogram
15800000-6 Листья мяты перечной 10 Kilogram
15800000-6 Морковь 480 Kilogram
15800000-6 Мандарины 450 Kilogram
15800000-6 Огурцы 185 Kilogram
15800000-6 Облепиха 14 Kilogram
15800000-6 Персики 300 Kilogram
15800000-6 Помидоры 500 Kilogram
15800000-6 Перец сладкий 300 Kilogram
15800000-6 Петрушка зелень 27 Kilogram
15800000-6 Свекла 260 Kilogram
15800000-6 Слива 530 Kilogram
15800000-6 Сельдерей(корни) 250 Kilogram
15800000-6 Сельдерей(стебель) 42 Kilogram
15800000-6 Тыква 50 Kilogram
15800000-6 Укроп зелень 27 Kilogram
15800000-6 Черника 15 Kilogram
15800000-6 Щавель 25 Kilogram
15800000-6 Шпинат 36 Kilogram
15800000-6 Яблоки 1000 Kilogram
Продукты мукомольной промышленности 14,534.00 MDL 145.34 MDL 15800000-6 Хлеб белый 1600 Bucata 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 13:18:30
15800000-6 Хлеб цельно зерновой 400 Bucata
15800000-6 Мука пшеничная 280 Kilogram
Молочные продукты 139,900.00 MDL 1,399.00 MDL 15800000-6 Кефир 1400 Bucata 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 13:37:00
15800000-6 Йогурт 1400 Bucata
15800000-6 Масло сливочное 400 Bucata
15800000-6 Молоко 2550 Litru; decimetru cub
15800000-6 Сметана 290 Bucata
15800000-6 Сыр твердый 300 Kilogram
15800000-6 Творог 1280 Bucata
Крупы 15,430.00 MDL 154.30 MDL 15800000-6 Пшеничная крупа 45 Kilogram 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 13:55:30
15800000-6 Горох 45 Kilogram
15800000-6 Гречка 130 Kilogram
15800000-6 Кукурузная крупа 70 Kilogram
15800000-6 Манная крупа 95 Kilogram
15800000-6 Перловая крупа 45 Kilogram
15800000-6 Пшено крупа 55 Kilogram
15800000-6 Ячневая крупа 65 Kilogram
15800000-6 Кус-кус 65 Kilogram
15800000-6 Овсяные хлопья 135 Kilogram
15800000-6 Рис 170 Kilogram
15800000-6 Чечевица красная 60 Kilogram
15800000-6 Фасоль 90 Kilogram
Разные продукты питания 61,135.00 MDL 611.35 MDL 15800000-6 Вода негазированная 55 Bucata 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 14:14:00
15800000-6 Ванилин 60 Ambalaj
15800000-6 Дрожжи свежие 71 Ambalaj
15800000-6 Изюм 100 Ambalaj
15800000-6 Какао 60 Ambalaj
15800000-6 Лавровый лист 50 Ambalaj
15800000-6 Лимонная кислота 60 Ambalaj
15800000-6 Лимонный сок 6 Litru; decimetru cub
15800000-6 Макароны твердых сортов 105 Kilogram
15800000-6 Масло подсолнечное 110 Litru; decimetru cub
15800000-6 Повидло 70 Borcan
15800000-6 Помидоры в собственном соку 280 Borcan
15800000-6 Приправа овощная 130 Ambalaj
15800000-6 Разрыхлитель 195 Ambalaj
15800000-6 Сахар песок 60 Kilogram
15800000-6 Сода пищевая 55 Bucata
15800000-6 Соль йодированная 40 Kilogram
15800000-6 Сушеный чеснок 140 Ambalaj
15800000-6 Сушеная петрушка 40 Ambalaj
15800000-6 Сушеный любисток 80 Ambalaj
15800000-6 Сушеный укроп 45 Ambalaj
15800000-6 Сухофрукты 20 Kilogram
15800000-6 Сухари панировочные 11 Kilogram
15800000-6 Семена льна 18 Kilogram
15800000-6 Семена кунжута 18 Kilogram
15800000-6 Семена подсолнечника 18 Kilogram
15800000-6 Смесь растений и плодов 145 Kilogram
15800000-6 Уксус 58 Bucata
15800000-6 Чай черный в пакетах 15 Ambalaj
15800000-6 Черный перец 95 Ambalaj
15800000-6 Чернослив 35 Kilogram
15800000-6 Яйцо 10800 Bucata
15800000-6 Ядра грецкого ореха 16 Kilogram
15800000-6 Лапша яичная 30 Kilogram
Мясо 28,334.00 MDL 283.34 MDL 15800000-6 Телятина мякоть 170 Kilogram 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 14:32:30
15800000-6 Свинина обезжиренная 170 Kilogram
Куриное мясо 61,167.00 MDL 611.67 MDL 15800000-6 Филе индейки без кости 170 Kilogram 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 14:51:00
15800000-6 Филе куриное без кости 280 Kilogram
15800000-6 Бедро куриное без кости и без кожи 400 Kilogram
Филе рыбы 45,334.00 MDL 453.34 MDL 15800000-6 Филе рыбы Хек 680 Kilogram 01.09.2026 - 31.12.2026
Lenin 107a
2026-08-03 15:09:30

Documente

DenumireTip documentReferințaDescriereData publicăriiDescarcă
anunt de participare прод пит 2-2026.подписан.pdfbiddingDocumentsAchiziție-22/07/2026 11:55Descarca
duae_ru_новый2.docbiddingDocumentsAchiziție-22/07/2026 11:55Descarca
документ стандарт рус.docbiddingDocumentsAchiziție-22/07/2026 11:55Descarca

Persoană de contact

Clarificări

Nu există întrebări

Participanți

Овощи и фрукты 187,980.00 MDL
31/07/2026 09:26
165,971.14 MDL
Ofertă acceptată
30/07/2026 18:50
186,261.97 MDL
Ofertă refuzată
30/07/2026 08:54
231,396.70 MDL
Продукты мукомольной промышленности 14,534.00 MDL
31/07/2026 08:10
16,500.00 MDL
Ofertă acceptată
Молочные продукты 139,900.00 MDL
28/07/2026 16:23
135,271.30 MDL
Ofertă acceptată
Крупы 15,430.00 MDL
30/07/2026 14:54
15,138.17 MDL
Ofertă acceptată
30/07/2026 08:54
15,174.45 MDL
30/07/2026 18:50
16,900.40 MDL
Разные продукты питания 61,135.00 MDL
30/07/2026 14:55
65,105.74 MDL
Ofertă acceptată
30/07/2026 18:50
82,050.59 MDL
30/07/2026 08:56
93,353.20 MDL
Мясо 28,334.00 MDL
29/07/2026 13:01
33,499.00 MDL
Ofertă acceptată
30/07/2026 14:55
33,500.00 MDL
Куриное мясо 61,167.00 MDL
30/07/2026 14:56
69,941.67 MDL
Ofertă acceptată
29/07/2026 13:02
77,125.00 MDL
Филе рыбы 45,334.00 MDL
30/07/2026 15:00
64,022.00 MDL
Ofertă refuzată
30/07/2026 08:56
70,835.60 MDL
Ofertă refuzată